Koniec z reklamami na Youtube - przeglądarka internetowa BRAVE - Web 3.0 ciąg dalszy
16.11.2022

Brave to przeglądarka internetowa, która zyskuje na popularności za sprawą swojej zaawansowanej funkcjonalności i skupienia się na prywatności i bezpieczeństwie użytkownika. Wśród wielu interesujących funkcji Brave, jedną z nich jest możliwość odtwarzania filmów na telefonie komórkowym z wyłączonym ekranem, a także blokowanie reklam. Brave pozwala na wygodne odtwarzanie filmów na telefonie komórkowym, nawet jeśli ekran jest wyłączony(odtwarzanie muzyki na YouTube). Wystarczy w głównym menu w ustawieniach przeglądarki uruchomić funkcję, ponieważ domyślnie jest wyłączona.

Dzięki temu można oszczędzać baterię i jednocześnie kontynuować odtwarzanie filmu. Brave także automatycznie blokuje reklamy i skrypty śledzące, co znacznie poprawia wydajność i szybkość przeglądania stron internetowych. Nie tylko poprawia to sprawność użytkowania, ale także zwiększa bezpieczeństwo, ponieważ blokuje potencjalne zagrożenia, takie jak szkodliwe oprogramowanie i phishing.

Brave także oferuje unikalną funkcję, która pozwala użytkownikom wynagradzać twórców treści, takich jak blogerzy i twórcy wideo, za ich treść bezpośrednio za pomocą kryptowalut. W sumie, Brave to przeglądarka, która zapewnia wiele korzyści dla użytkowników, w tym lepsze doświadczenie w przeglądaniu stron internetowych, większe bezpieczeństwo i możliwość wspierania twórców treści. Jest to warta uwagi alternatywa dla popularnych przeglądarek, takich jak Chrome i Firefox.

Zdecydowanie polecam użytkowanie przeglądarki Brave, w końcu zobaczysz treści na YouTube bez żadnych reklam.
Przeglądarkę zdecydowanie polecam młodym użytkownikom internetu, gdzie wyskakujące reklamy odwracają uwagę dzieciaków(i młodzieży), a przerywany co chwilę reklamami kontent traci na wartości, a widz traci skupienie na materiale.
 

Aktualności