PREsearch.com - web3 - nadchodzi małymi kroczkami
03.11.2022

Cześć,
przedstawiam wam nowy projekt web3, którego możliwości możecie sami sprawdzić pod adresem presearch.com

Presearch to zdecentralizowana
wyszukiwarka
Szukaj prywatnie, otrzymuj lepsze wyniki i otrzymuj nagrody dzięki zdecentralizowanej wyszukiwarce Presearch, opartej na technologii blockchain.

Producent na swojej stronie opisuje produkt jako projekt zdecentralizowany:
"Presearch Engine to wyszukiwarka nowej generacji stworzona, aby zapewnić światu zdecentralizowaną alternatywę, która działa bardziej jak narzędzie użyteczności publicznej w imieniu swojej społeczności, a nie akcjonariuszy.
 

Wizją jest stworzenie całkowicie otwartych i przejrzystych algorytmów, które wykorzystują technologię blockchain i ludzką siłę społeczności Presearch, tak aby, podobnie jak Wikipedia, każdy mógł uczestniczyć w tworzeniu i nadzorowaniu indeksu wyszukiwania, zapewniając doskonałe wyniki i odporność na cenzurę.(...)" .
Cały tekst na https://www.presearch.io/engine, a dokładne informacje na temat całego projektu znajdziecie na stronie presearch.io

Presearch na swojej witrynie umożliwia szukanie fraz poprzez różne silniki: google, duckduckgo, twitter i wiele wiele innych. Paleta silników wyszukiwania jest skategoryzowana i robi wrażenie. Prezentuje ją na zdjęciu poniżej. Jest to bardzo wygodna funkcja w obecnych czasach big data.Jeśli korzystałeś z silnika duckduckgo już wiesz, że wyniki wyszukiwania fraz różnią się z silnikiem google. Jak zawsze są plusy i minusy, dlatego jeśli wiesz czego gdzie szukać(i jak szukać), sam na stronie presearch szybko możesz wybrać silnik przeglądarki, z którego chcesz skorzystać lub wyszukać w kilku i porównać wyniki wyszukiwania fraz ;)Na powyższym zdjęciu wyszukanie w DuckDuckGo i Google, poniżej PreSeach, pierwszy wynik wyszukiwania:
"Potrzebujesz ruchu dla swojej firmy? A może po prostu masz wiadomość, którą chcesz rozpowszechnić? Utwórz reklamę ze słowem kluczowym, klikając w ten link!" - algorytm będą budować użytkownicy, tak jak np. wikipedię. Pewnie i w tym przypadku zmienna "czas" będzie miała największe znaczenie dla wyszukiwanych fraz.

W kolejnym artykule zgłębimy założenie konta na presearch.com, sprawdzimy panel użytkownika i jakie możliwości wydobywcze daje nam presearch.com. Dzisiejsza cena za jeden PRE Token wynosi około $0.05 . Token działa na sieci Etherum.

Aktualny kurs możemy sprawdzić tutaj:
https://coinmarketcap.com/currencies/presearch/

Klikając w poniższy baner założysz konto z mojego linku referyncyjnego, co umożliwi Ci dostanie nagrody w wysokości 25 sztuk TOKENU PRE na dobry początek współpracy ;)

presearch


 

Aktualności